1. Start
 2. Partner

Partner technologiczny

Eprosument S.A.

Eprosument S.A. to bydgoska firma działająca na rynku Odnawialnych Źródeł Energii od 2015 roku, specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych, farmach PV, magazynach energii, pompach ciepła, rekuperacji i ładowarkach EV. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób indywidualnych, przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych. Zapewnia kompleksową obsługę na wszystkich etapach inwestycji: od audytu energetycznego, poprzez projekt, montaż i serwisowanie, a także obsługę dokumentów związanych z uzyskaniem dofinansowania. Eprosument S.A. pracuje na produktach najwyższej jakości cenionych krajowych i zagranicznych producentów.

Więcej o Eprosument
Logotyp
 • zielone ogrody

  MISJA

  U podstaw Eprosument S.A. leży zielona filozofia. Naszą główną misją jest zmiana powszechnego postrzegania prądu jako drogiego źródła energii oraz propagowanie potencjału OZE jako alternatywy dla produkcji energii z surowców węglowych. Zależy nam również na złagodzeniu zmian klimatycznych poprzez eliminację zanieczyszczeń powietrza powstałych na skutek użytkowania kotłów tradycyjnych.

 • osiedle domów jednorodzinnych Kowal

  WIZJA

  W swoich działaniach kierujemy się wizją zeroemisyjnego świata. Niezwykle ważne jest dla nas środowisko naturalne, dlatego chętnie angażujemy się w lokalne inicjatywy, które upowszechniają rozwiązania OZE. Współpracujemy w tym zakresie m.in. z Północną Izbą Gospodarczą, Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu czy Kołobrzeską Izbą Gospodarczą.

 • osiedle domów jednorodzinnych Kowal

  CELE

  Naszym celem jest pozycja lidera i eksperta w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań energooszczędnych. Jesteśmy przekonani, że połączenie fotowoltaiki, pomp ciepła i rekuperacji, które posiadamy w swojej ofercie, pozwoli zrealizować to założenie i jednocześnie obniży również koszty eksploatacji budynków mieszkalnych i komercyjnych naszych Klientów.

Budnek, liście
Biuro Sprzedaży

574 509 609
kontakt@osiedlezieloneogrody.pl

Godziny otwarcia
pn. – pt.: 8:00 – 16:00

Lokalizacja inwestycji

ul. Polna, 87-820 Kowal

Wyznacz trasę